Vyšívanie

Ponúkame Vám vyšívanie textilu. Náš stroj dokáže vyšívať priamo na textil alebo vyrobiť iba výšivku.

Grafický návrh výšivky robíme v špeciálnom, na to určenom programe, kde sa podľa Vašich požiadaviek dá nastaviť hustota, dĺžka, smer stehov a množstvo ďalších iných vlastností, ktoré má mať Vaša výšivka.

Vyšiť Vám môžeme takmer všetko – od lóg až po rôzne nápisy či obrázky, a to vo farbách širokého spektra.

 

Typy výšiviek:

2D VÝŠIVKA

3D VÝŠIVKA

COMBO 2D 3D

Cenova kalkulácia

Za grafickú prípravu výšivky u nás zaplatíte jednorázovo od 10,00€ do 20,00€.

finálna cena za kus je závislá od viacerých faktorov, najmä od:

počtu kusov
veľkosť výšivky
podkladového materiálu
hustoty výšivky
počtu stehov
typ vyšívacej nite
požadovaná kvalita začistenia
výšivky počet farieb nemá vplyv

Tvorbu stehového súboru zákazníkom neúčtujeme, stehový súbor ostáva naším vlastníctvom, archivuje sa tiež bezplatne. Cena za vyšívanie sa dá stanoviť jedine po vytvorení vyšívacieho programu, ktorý sa dá vytvoriť jedine na základe grafických podkladov od zákazníka.

Dodávanie podkladov

Pri tvorbe vašej grafiky využite služieb skúseného grafika. Súbory zo sady OFFICE neakceptujeme. Preferujeme grafické krivkové súbory typu CDR (max v.14), CMX (max v.14), AI (max v.14), PDF. (bez poplatku) Zabezpečia dostatočnú flexibilitu a vysokú kvalitu. Bitmapa schovaná do PDF nie je krivkový súbor. Treba si uvedomiť, že výšivka je zložená z jednotlivých stehov a príliš jemné detaily grafiky môžu byť výsledne nečitateľné alebo môžu pôsobiť úplne inak, než boli zamýšľané. Je vhodné použiť radšej jednoduchšiu grafiku a vyhýbať sa príliš tenkým čiaram a malému písmu. Výsledný vzhľad výšivky je ovplyvnený aj materiálom na ktorý sa vyšíva. Inak to vyzerá na froté uteráku a inak na tenkej košeli. Na každý materiál totiž použijeme iné stehovanie.

Tiež sa dajú použiť bitmapy, avšak požadujeme vysoké rozlíšenie súboru (300dpi) a veľký rozmer (aspoň 1200x1200px a viac). Typy bitmáp JPG, BMP, PNG, PSD, TIFF. Tieto súbory musíme previesť na krivky a následne upraviť (za poplatok). Vždy platí, že zlý vstup=zlý výstup. Logá z webu (png, jpg) sú nepoužiteľné, sú malé, majú nízke DPI. Nesnažte sa zväčšovať malý obrázok na veľký, u bitmáp je výsledok mizerný. Logá s 3D grafikou a gradientami nie sú vhodné.

Pri objednávke môžte nahrať súbor s maximálnou veľkosťou 20 MB. V prípade väčších súborov, nahrajte vaše podklady na cloudové úložisko a do správy nam zašlite link na stiahnutie.

OBJEDNÁVKA